Prace, prace a prace...

6. ledna 2012 v 20:57 | Vera |  Děni ranche
Ahoj, no co noveho z ranče?
Mame hodně práce....

Začnu asi takhle:
U Anie, se začina pracovat s Jasperem, a ppomalu připravovat Delila na sezonu... Víc nevím, to musim dopsat Anie :DD

Tak a u mě... No vážně hodně prace... Obsedame dva koniky: Taru a Pilgrima. Pracuju s Damanema s Snoopym, a na sezonu musim připravit aspoň tak 4 koniky... Uvažovala jsem koho na sezonu, s těch hlavnějšich to bude Pegas, Lady, Rebel a Diablo. V nové sezoně bych chtěla vyskoušet novou kobylu Aqu. Dal musim připravit koně na ZZVJ našich členek, a hlavně KATE! Ještě ani nevime na kom pojede :P Chtěla bych taky skusit zapřahat(jak rekreačně, tak závodně). Jinak zitra chci vzit Oscara a Corču do terenu. O Taře jsem už psala, tak vám tet'ka napišu co noveho s Pilgrimem, Damanem, a co dělam s Snoopym...


Pilgrim
No obsedani tohoto hřebce nezabira hodně času, je vážně nenaročny. Klidně ho mužu uvazat k kruhovace a kolem ni prochazet s kobylama,a on co? No nic! Je vážně mírumilovný :) a za to jsem ráda. Jestli všechno pujde hladce, tak koncem týdne si na něho sednu :DD už se těším.


Daman
Ten se hodně lepší, dneska jsme ho vlaza na ruku, a tak sem s nim chodila po kruhovce, a napadlo mě že bych mohla vytáhnout kavalety a skoky, aby se aspoň seznamil. Přes kavalety přecházel v pohodě, a i barely respektoval! Udělal mi radost. Daman je zatím po tom všem v ohrabě jen s Pilgrimem a Oscarem. Ale tak za 2 týdny až se jeho stav zlepší ho pustim se zbytke koniku(hřebcu).


Snoopy
Snoopy je roček, začinám s ním pracovat na lonži. Je mooc hodny... děla mi radost :DD*


Zatim pp
 


Komentáře

1 Terez Terez | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 21:12 | Reagovat

Tak jak čtu tak máš samé hodné koníky!:))

2 ranch-triall ranch-triall | 6. ledna 2012 v 22:00 | Reagovat

[1]: No to se ti jen zda :D třeba taky black diamont, je hrozna potvora... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama